Трсат

Трсат

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Trsat.

Вітебськ

Вітебськ

Вітебськ - місто на північному сході Білорусі розташоване на річці Західна Двіна. Це друге найдавніше місто країни після Полоцька і четверте за чисельністю населення.

Віторія

Віторія

Віторія - столиця автономного співтовариства Країна Басків розташованого на півночі Іспанії і одне з найбільш процвітаючих міст регіону. Офіційною датою виникнення Віторії вважається 1181 рік коли король наварський Санчо VI Мудрий на місці одного невеликого поселення під назвою Гастейс заснував форпост Віторія. Завдяки вовняній промисловості і металургії місто швидко розвивалося і незабаром перетворилося на великий торговий центр. Не удивительно что его в качестве постоянного места жительства выбирали богатые и знатные люди оставившие после себя роскошные каменные дворцы и замки которые к счастью уцелели в ходе многочисленных сражений происходивших на территории города в военные времена.

Вітебська область

Вітебська область

Вітебська область розташована на північному сході країни і межує з Литвою Латвією і Росією. Територією області проходять два міжнародні трансєвропейські коридори (Париж - Москва Гельсінкі - Вітебськ - Гомель - Київ - Пловдив). Найбільші міста - Вітебськ Орша Полоцьк Новополоцьк.

Віфлеєм

Віфлеєм

Віфлеєм - невелике селище на території, що входить до Юдеї, нерозривно пов'язане історичною долею з подіями, що відбувалися на Святій Землі. Місто, що знаходиться в десятикілометровому віддалі від південного передмістя Єрусалиму, практично злилося з ізраїльською столицею. Згадуваний ще в Старому Завіті Віфлеєм більш прославлений євангельськими текстами Нового Завіту засвідчили Різдво Ісуса Христа освятившим ці місця. Заснований хананеями за сімнадцять століть до нашої ери Віфлеєм пишається перебуванням у плеяді найдавніших міст планети.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND