Віші

Віші

Віші - бальнеотерапевтичний курорт лісової зони розташований в центральному районі Франції на березі живописного озера і річки Альє в 35 годинах їзди від Парижа. Це гарне курортне містечко з великою кількістю парків затишних ресторанів і кафе з прекрасною французькою кухнею. Характерне змішання всіляких архітектурних стилів підкреслює неповторний і своєрідний дух цього містечка. Широку популярність він придбав під час правління імператора Наполеона III ім'ям якого названий один з центральних парків.


Джерела Віші були відомі ще римлянам, які назвали їх Aquae Calidae - гарячі води. Як курорт розвивається з початку XVII століття, перша ванна будівля побудована при Людовику XIII. Віші сьогодні є одним з найпрестижніших курортів світу з добре розвиненою курортною медициною, комфортабельними готелями і насиченим світським життям.


Мінеральні води Віші відносяться до розряду гідрокарбонатно-натрієвих вод. Всього у Віші є 15 джерел, з них - 6 з питними мінеральними водами (3 гарячих і 3 холодних джерела), лікувальні властивості яких високо оцінюються фахівцями всього світу. Температура води в джерелах коливається від 16 ° до 75 °.

Основні свідчення для лікування
- захворювання органів травлення (гастрити, гепатити, дискінезії жовчних шляхів у дітей та дорослих, виразкова хвороба, коліти);
- порушення обміну речовин (подагра, підвищення рівня холестерину в крові, захворювання підшлункової залози

);

Лікувальні програми розраховані на 2-3 тижні. Застосовувані процедури: масаж у 4 руки під душем з мінеральною водою, душ Шарко, гідромасаж, грязелечіння, катаплазія (компрес на печінку), вуглекислі ванни, кишкові промивання, аерозолі, прийом мінеральної води тощо.

Віші - курорт пропонує гостям безліч світських розваг - вистави Оперного театру концерти просто неба стрибки елегантний шопінг казино вечора в модних барах і ресторанах гонки на яхтах змагання з веслування а також романтичні прогулянки міським парком парадної набережної середньовічним вуличкам міста. Це одне з найзатишніших французьких містечок потопає в зелені. Околиці курорту мають у своєму розпорядженні подорожі: незаймана і виразна природа колоритні ярмаркові містечка давні замки залишки згаслих вулканів типові французькі села і сироварні.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND