Безкоштовне потокове відео для членів Amazon Prime

Безкоштовне потокове відео для членів Amazon Prime

Членство в Amazon Prime пропонує безліч переваг, однією з яких є доступ до безкоштовної потокової передачі багатьох телевізійних програм і фільмів через сервіс Amazon Prime Video.

Що таке Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video, який раніше називався «Amazon On Demand» або «Amazon Instant Video», являє собою сервіс потокового мовлення і скачування фільмів і фільмів. Доступ до нього можна отримати з будь-якого пристрою за допомогою програми Amazon Prime Video (додаток може бути попередньо встановлено або додано через магазин додатків пристрою). Сумісні пристрої включають Roku, Amazon Fire TV, Echo Show, Apple TV, Chromecast, ПК, iOS і Android-смартфони, деякі ігрові приставки і більшість розумних телевізорів.


Якщо у вас є обліковий запис Amazon Prime, ви можете відкрити програму Prime Video на будь-якому пристрої, на якому він встановлений, і дивитися телепередачі і фільми.

Безкоштовний перегляд з членством в Amazon Prime

Якщо ви натиснете або натиснете значок «У комплекті з Prime» на головній сторінці Prime Video, він перерахує всі телешоу і відео в декількох категоріях, які ви можете переглянути без додаткової оплати.

Завдяки членству в Amazon Prime понад 5000 найменувань, зазвичай доступних для оренди, можна миттєво безкоштовно передавати на сумісний пристрій, на якому встановлено додаток Amazon Prime Video. Хоча привілеї безкоштовного потокового мовлення включають всі оригінальні серіали і фільми Amazon, інші телешоу і фільми не є найактуальнішими.

Просто перегляньте вибір, виберіть фільм або шоу і почніть перегляд.

Деякі назви, які доступні для безкоштовного потокового мовлення з Головним обліковим записом, включають (Оригінали) Чудову місіс Мейзел, Тік, Людина у високому замку, Босх, Ханна, Джек Райан, Хлопчики, (Фільми) Тихе місце, Сноуден, Великий Хворий і Логан Лакі.

Існує також додатковий великий вибір телешоу і відео, які ви можете взяти напрокат або купити. Придбані фільми і телепередачі можна транслювати, а деякі можна також завантажити і зберегти для подальшого перегляду в автономному режимі. Ціни на оренду та купівлю варіюються.


Сумісні пристрої для завантаження включають в себе:

 • Таблетки вогню (крім Kindle Fire 1-го покоління).
 • Пожежний телефон (більше не доступний)
 • Android телефони і планшети.
 • пристрою iOS.

Ось кроки для завантаження заголовків Prime Video на сумісний пристрій:

 1. Переконайтеся, що ваш пристрій підключено до Wi-Fi або бездротової мережі.
 2. Знайдіть Prime Video show або назву фільму, яку ви хочете завантажити.
 3. Натисніть «Завантажити» або «Дивитися» на FireTV в автономному режимі або запросіть стрілку вниз. Приклад показано через додаток Prime Video для смартфона.

Ви також можете організувати свої улюблені шоу та фільми і зберегти їх в онлайн-бібліотеці.

Сторонні програми, за які ви повинні платити

На додаток до контенту Amazon Prime, орієнтованого на відео, доступний також ряд сторонніх додатків, таких як потокові версії HBO, Starz, Cinemax, Showtime, CBS All Access, NickHits, Shudder, Sundance Now та інші, які пропонують ще більше контенту. Щоб отримати доступ до контенту в сторонніх програмах підписки, ви повинні зареєструватися і сплатити всі необхідні додаткові збори окремо. Деякі з додатків можуть надавати 7-денну (або більше) безкоштовну пробну версію.

Потік вільної музики теж

Крім доступу до великої кількості безкоштовних телешоу і фільмів на Amazon Prime Video, ще однією перевагою Amazon Prime є те, що ви можете отримати доступ до 5 мільйонів безкоштовних пісень на Amazon Music. Якщо ви хочете більше, учасники Amazon Prime отримують 20% знижку на повний доступ до 20 мільйонів пісень на Amazon Music Unlimited.

Amazon Music Необмежений вибір можна відтворювати на всіх пристроях Echo Smart Speaker з керуванням відтворенням за допомогою голосових команд Alexa.

Що таке Amazon Prime?

Щоб отримати доступ до всіх переглядів і прослуховування музики, вам необхідно підписатися на членство в Amazon Prime.


Основна перевага членства в Amazon Prime вартістю 119,00 дол. США на рік (або 12,99 дол. США на місяць) - це безкоштовна дводенна доставка для відповідних критеріям продуктів, які продаються на Amazon, і продуктів з діючим поштовим індексом. Amazon Prime пропонує безкоштовну дводенну доставку для покупок, зазначених як Prime, навіть якщо вони становлять менш ніж 25 доларів США. Без членства Prime клієнти можуть отримати безкоштовну стандартну доставку для покупок на суму понад 25 доларів США.

Членство в Amazon Prime може бути надано іншим членам вашої сім'ї.

Інші переваги доставки Amazon Prime включають в себе:

 • Безкоштовна доставка в день випуску. Попередньо замовте новий продукт і отримаєте його в офіційну дату випуску.
 • Prime Now: безкоштовна доставка протягом двох годин або менше, або певний час доставки в певних місцях.
 • Amazon Locker и Hub Storage. Якщо ви не хочете доставляти товари Amazon додому, ви можете відправити їх на офіційне зовнішнє сховище Amazon, де ви зможете їх забрати.

Крім безкоштовної доставки зі знижкою, а також доступу до Prime Video і музики, існують також додаткові переваги членства в Amazon Prime.

Існує також план членства Prime Student.

Amazon Prime Student is a program created for college students. To start, Prime Student members get a six-month trial that includes:


 • Free Two-Day Shipping
 • Unlimited streaming of Prime movies and TV shows
 • Unlimited storage with Amazon Photos
 • 20% off pre-order and new release video games,
 • other deals.

After the six-month trial ends, Amazon Prime Student members are eligible to receive 50% off Amazon Prime ($59.00 per year or $6.49 per month), which includes access to the rest of Prime benefits.

If you like to shop on Amazon and are interested in the benefit of free fast delivery, perhaps the free streaming videos and music may be the added incentive you need to try the Amazon Prime service.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND