Як використовувати програму Apple News

Як використовувати програму Apple News

Додаток Apple News News - це додаток для читання новин, який об'єднує опубліковані новини з різних джерел, наприклад, краще відформатовану версію RSS. Apple вперше запустила додаток News на iOS, а на початку цього року випустила новинний додаток для MacOS, замінивши нині неіснуючий додаток Newsstand на iOS. У додатку «Новини» представлені історії, які найбільш відповідають вашим особистим інтересам, і в той же час тримають вас в курсі подій в іншому світі.

Додаток Apple News доступний тільки користувачам з адресою iCloud у Сполучених Штатах, Великобританії та Австралії.


Навіщо використовувати додаток Apple News?

Сучасний поінформований громадянин світу повинен отримувати новини з різних джерел. Будь-який цікавий читач буде швидко приголомшений кількістю сайтів, які він хотів би регулярно відвідувати.

Саме ця незручність популяризувало RSS-канали. Однак читання RSS може бути схоже на спробу випити з пожежного рукава: важко побачити ліс за деревами. Це те, що Apple News прагне виправити.

Використовуючи поєднання редакторів і метрик статей, історії сортуються на основі особистого інтересу і підписаних каналів. Навіть якщо ви не стежите за великими сайтами, ви гарантовано побачите головні новини дня в Apple News, не заблукавши в бур'янах.

Коротше кажучи, Apple News персоналізований і зручний у використанні. Крім того, він прекрасно відформатований, відображаючи навіть рекламні сайти в чистому, читабельному тексті з ненав'язливою рекламою.

Налаштування каналів новин Apple

Коли ви вперше відкриваєте додаток «Новини», вам буде запропоновано вибрати деякі з ваших улюблених джерел новин, званих «каналами» в додатку.

Ви також можете стежити за темами типу «Технологія», а не за конкретними каналами. Не соромтеся слідувати ліберально; Ви завжди можете скасувати підписку на канали пізніше, якщо передумаєте.


Робота з платними підписками

Якщо у вас вже є платні підписки на новинну розсилку, Apple News також впорається з цим:

 • Коли ви відкриєте історію каналу, вам буде надано можливість підписатися вгорі екрана. Натисніть, а потім увійдіть до системи, використовуючи свої облікові дані, щоб активувати підписку. Це поширюватиметься на всі ваші пристрої, підключені до iCloud.
 • Ви також можете підписатися на платні передплати через Apple News з покупкою в програмі. Ці підписки прив'язані до вашого Apple ID і оплачуються як підписка на додаток. Ви також отримаєте повідомлення від каналу, що пояснює, як створити логін для веб-сайту, щоб ви могли переглядати свою підписку в браузері.

Голосування з історії

Після того, як ви налаштували свої канали, ви захочете «проголосувати» за історії, що вас цікавлять, щоб краще зрозуміти інтерес Apple News:

 • Провівши історію вліво, ви можете «лайкнути» історію. Змахування вправо «не подобається» історія. Ви також можете натиснути на значок серця в нижній частині будь-якої новини, щоб зареєструвати свою думку. Apple News буде потім використовувати цю точку даних при пропозиції новин.
 • Ви також можете зареєструвати свою думку на всьому каналі. Відкривши сторінку каналу, торкніться піктограм серця у верхній частині екрана. Дотик до серця «Мені подобається» покаже вам більше історій з цього каналу у вашій стрічці. Дотик до серця неприязні повністю блокує новини з цього каналу.
 • Ви також можете зберігати і ділитися історіями. Коли ви ділитеся історією, ви ділитеся нею через стандартний аркуш обміну iOS. Збережені історії сховані внизу вкладки «Канали» для подальшого читання.

Навігація новинами Apple

 • Головна навігація програми знаходиться внизу екрана. Основний канал в новинах Apple, Today, показує головні новини дня. Перший розділ Today, Top Stories, показує головний зміст дня.

Якщо ви бажаєте, щоб топ-новини створювалися тільки з вибраних вами каналів, ви можете обмежити джерела, перейшовши в «Параметри» > «Новини» > «Обмежити публікації в журналах за сьогодні».

 • Прокрутіть розділ «Головні історії», і ви побачите «Тенденції». Ці історії вибираються за алгоритмом виходячи з їх популярності у інших читачів.
 • Нижче Тенденції Історії для вас. Ці історії вибираються алгоритмічно на основі ваших симпатій і антипатій. Тут представлені найбільш персоніфіковані історії.
 • Нарешті, під For You ви побачите всі ваші канали. Apple News показує п'ять історій з кожного каналу, поки не закінчаться канали.
 • Вранці і ввечері Apple News також випускає дайджест. У цьому розділі ви знайдете статті, обрані редакторами-людьми з Apple News.
 • Нарешті, вкладка «Канали» налаштовує ваші канали. Ви можете вилучити або змінити порядок каналів за допомогою кнопки «Змінити» у верхньому правому куті. Щоб додати інші канали, прокрутіть список до кінця і натисніть червону кнопку з написом «Виявлення каналів і тем».

Управління повідомленнями про новини Apple

Якщо ви перейдете по безлічі каналів, ви отримаєте багато повідомлень. Доцільно відключити звук повідомлень News, інакше ви будете поховані в повідомленнях.

Ви також можете обмежити сповіщення для певних каналів:

 1. Перейдіть на вкладку «Канали».
 2. Клацніть «Керування сповіщеннями» внизу.
 3. Торкніться перемикачів, щоб дозволити або заборонити сповіщення для певного каналу.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND