Владивосток

Владивосток

Владивосток - найбільше російське місто-порт на Далекому Сході. Розташований на півострові Муравйова-Амурського на березі Японського моря.

У глибокій давнині землі де зараз знаходиться Владивосток належали китайським і монгольським кочовим племенам поки до них не докотилася монгольська навала 1233 року. Після жорстокої різанини ці землі надовго спорожніли.


У 1859 році генерал-губернатор Східного Сибіру Н.Н. Муравйов-Амурський під час плавання вздовж берегів підконтрольної території виявив зручну бухту яка була схожа на бухту Золотий Ріг у Константинополі. У цій бухті він заснував сторожовий пост давши йому назву Владивосток. Незважаючи на труднощі пов'язані з доставкою у Владивосток будь-яких вантажів місто швидко розросталося завдяки торгівлі і рибній ловлі а також російським військовим морякам які часто заходили в порт для ремонту і поповнення продуктових припасів. Дуже не вистачало Владивостоку зв'язку з іншими російськими містами. Все змінилося з відкриттям 1903 року Транссибірської магістралі, що з'єднала Владивосток і Москву.

У радянські часи Владивосток був закритим містом так як тут знаходилася база радянського військово-морського флоту. Зараз Владивосток - процвітаюче швидкозростаюче місто. У 2010 році йому присвоєно звання «Місто військової слави».

Переліт до Владивостока може бути недорогим і комфортним. Пошук авіаквитків за найвигіднішою ціною:

Пам "ятки

Знаменитою пам'яткою Владивостока вважаються Миколаївські Тріумфальні ворота. Вони були споруджені в 1891 році як пам'ять про візит до міста цесаревича Миколи - майбутнього царя Миколи II.

Маяк Егершельд знаходиться на довгій косі на півострові Шкота. Він був названий на честь прославленого мореплавця Густава Христофоровича Егершельда.

Католицький храм Пресвятої Богородиці - найстаріший храм Владивостока, побудований у 1912 році. Це діюча церква з чудовим органом, встановленим тут у 1996 році.

Військово-історичний музей Владивостоцька фортеця - одна з найпотужніших оборонних морських фортець світу. На Безіменній батареї 1996 року відкрили музей. Частина експозиції присвячена середньовіччю, частина - військовій та будівельній техніці. Ще один музей, який буде цікавий людям різного віку і професій, - музей Автомотостарини. Тут зібрані раритетні екземпляри старих машин і мотоциклів.


Владивостоцький океанаріум - не просто розвага. У ньому розташована експозиція морського музею. Представлений багатий підводний світ Далекого Сходу. Відвідувачі можуть спостерігати за мешканцями океанаріуму завдяки його зручній сучасній конструкції.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND