Персональна точка на iPhone: що потрібно знати

Персональна точка на iPhone: що потрібно знати

Однією з найкращих функцій iPhone є його здатність обмінюватися даними про ваше стільникове з'єднання з іншими пристроями, відомими як Персональна точка доступу, або модем. Персональна точка доступу може бути простою у використанні, але багато чого потрібно зрозуміти. У цій статті ви знайдете відповіді на поширені питання і питання щодо усунення неполадок, пов'язаних з Personal Hotspot на iPhone.


Що таке прив'язування?

Прив'язка - це спосіб обміну даними 3G, 4G або 5G на iPhone з іншими сусідніми комп'ютерами і мобільними пристроями (iPads з 3G, 4G або 5G також можна використовувати як особисті точки доступу). Коли модем включений, iPhone працює як стільниковий модем або точка доступу Wi-Fi і передає своє інтернет-з'єднання іншим підключеним до нього пристроям. Всі дані, що відправляються на ці пристрої і з них, направляються через iPhone в Інтернет. За допомогою модема будь-який комп'ютер або інший пристрій, який може підключатися до мережі Wi-Fi, може підключатися до мережі скрізь, де ви можете отримати доступ до Інтернету на своєму телефоні.


Чим модема відрізняється від особистої точки доступу?

Це одне й те саме. Персональна точка доступу - це просто ім'я, яке Apple використовує для загальної функції прив'язки на iPhone. Якщо ви використовуєте iPhone, знайдіть параметри і меню Personal Hotspot.

IPhone не єдиний пристрій, який пропонує функції прив'язки. Насправді, ви можете купити автономний пристрій гарячої точки у багатьох телефонних компаній. Щоб дізнатися більше про ці опції, ознайомтеся з 6 кращими мобільними точками доступу Wi-Fi для покупки.

Які пристрої можна підключити через iPhone?

Майже будь-який комп'ютерний пристрій, який може використовувати Інтернет, також може підключатися до iPhone за допомогою модема. Персональні комп'ютери, ноутбуки, iPod touch, iPad, ігрові системи та інші планшети сумісні з Personal Hotspot.

Як пристрої підключаються до особистої точки доступу?

Пристрої можуть підключатися до iPhone через Personal Hotspot одним з трьох способів:

  • Wi-Fi
  • блютуз

Коли ви прив'язуєте пристрій до iPhone, ви підключаєте цей пристрій до iPhone, використовуючи тільки один з цих варіантів одночасно. Прив'язка по Wi-Fi працює так само, як підключення до будь-якої іншої мережі Wi-Fi. Використання Bluetooth схоже на сполучення з аксесуаром Bluetooth. Простого підключення iPhone до пристрою за допомогою стандартного кабелю достатньо для підключення через USB.

Які моделі iPhone підтримують модем?

Кожна модель iPhone, починаючи з iPhone 3GS, підтримує модем.


Яка версія iOS потрібна для персональної точки доступу?

Щоб використовувати Personal Hotspot на вашому iPhone, вам потрібно використовувати iOS 4 або вище (оскільки iOS 4 вийшла в далекому 2011 році, практично кожен iPhone, який ще використовується сьогодні, працює з такою ж або більш високою версією).

Яка дальність персональної точки?

Відстань, на якій прив'язані пристрої можуть бути рознесені один від одного, поки вони ще працюють, залежить від того, як вони підключені. Пристрій, прив'язаний до USB, має діапазон тільки при використанні USB-кабелю. Прив'язка по Bluetooth дає діапазон в пару десятків футів, в той час як з'єднання Wi-Fi розтягуються трохи далі (наприклад, по всьому будинку або офісу).

Як я можу отримати особисту точку доступу на моєму iPhone?

Функція Personal Hotspot вбудована в iOS, яка є на кожному iPhone. Але вам потрібно більше, ніж просто можливість використовувати Personal Hotspot. Вам також потрібен тарифний план від вашої телефонної компанії, який включає його.

У ці дні прив'язка включена в якості опції за замовчуванням в більшості щомісячних планів від більшості великих телефонних компаній. У деяких випадках прив'язування вимагає додаткової щомісячної плати. Зв'яжіться зі своєю телефонною компанією або увійдіть у свій обліковий запис телефонної компанії через Інтернет, щоб дізнатися, чи є у вас персональна точка доступу або чи потрібно її додати.

Як я дізнаюся, що модем включений до мого облікового запису?

Перевірка з вашою телефонною компанією, безумовно, один із способів. Але, ймовірно, найпростіший спосіб - перевірити свій iPhone, виконавши такі дії:

  1. Натисніть «Параметри», щоб відкрити його.
  2. Прокрутіть вниз до розділу «Особиста точка доступу». Проста наявність цього параметра повинна вказувати на те, що у вас є особиста точка доступу на вашому телефоні, але для повної впевненості перейдіть до наступного кроку.
  3. Натисніть кнопку Особиста точка доступу. Якщо на наступному екрані є повзунок (незалежно від того, увімкнено його або вимкнено), вам буде доступна Особиста точка доступу.

Скільки коштує особиста точка доступу?

У більшості випадків, Personal Hotspot нічого не вартий. Взагалі кажучи, ви просто платите за використовувані ним дані разом з усіма іншими вашими даними. Все залежить від того, який у вас щомісячний план і яку телефонну компанію ви використовуєте. Якщо у вас є безлімітний тарифний план, Personal Hotspot майже напевно включений. У деяких випадках це може коштувати 10 або більше доларів на місяць додатково.

Чи можу я зберігати необмежену кількість даних в особистій точці доступу?

Хороші новини: безлімітні тарифні плани з підтримкою модемів повертаються! Протягом декількох років після дебюту iPhone необмежені щомісячні плани були звичайною справою. Потім телефонні компанії перейшли на плани, що обмежують обсяг даних, який може використовувати будь-яка людина, і стягували з людей більше за перевищення цих обмежень. У таких ситуаціях вам часто доводилося вибирати між прив'язкою або необмеженою кількістю даних.


У наші дні телефонні компанії пропонують безлімітні тарифні плани, які включають модеми. У цих планах ще є заголовні літери, але не такого ж типу. Різниця в тому, що при перевищенні межі швидкість передачі даних, включаючи прив'язку, різко сповільнюється до наступного місяця.

Чи вважаються дані, які використовуються прив'язаними пристроями, до моєї межі даних?

Так. Всі дані, які використовуються пристроями, прив'язаними до вашого iPhone через Personal Hotspot, зараховуються до вашого місячного ліміту даних. Це означає, що ви захочете уважно стежити за використанням ваших даних і попросити прив'язаних до вас людей не робити таких речей, що вимагають великих обсягів даних, як потокові фільми.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND