Віторія

Віторія

Віторія - столиця автономного співтовариства Країна Басків розташованого на півночі Іспанії і одне з найбільш процвітаючих міст регіону. Офіційною датою виникнення Віторії вважається 1181 рік коли король наварський Санчо VI Мудрий на місці одного невеликого поселення під назвою Гастейс заснував форпост Віторія. Завдяки вовняній промисловості і металургії місто швидко розвивалося і незабаром перетворилося на великий торговий центр. Не удивительно что его в качестве постоянного места жительства выбирали богатые и знатные люди оставившие после себя роскошные каменные дворцы и замки которые к счастью уцелели в ходе многочисленных сражений происходивших на территории города в военные времена.


Практично в самому центрі Віторії знаходиться старовинний собор Катедраль-де-Санта-Марія, який будувався протягом XIII-XVIII століть і вважається однією з найголовніших визначних пам'яток міста. Біля нього розташувалося ще кілька місць, які варто відвідати: старовинний палац Паласіо-де-Ескоріаса-Есквібель, церква Сан-Мігель, Археологічний музей і музей Сучасного мистецтва, а також дивовижний музей Фурньє-де-Найп, в якому зібрана велика колекція предметів, пов'язаних з картковими іграми.


Після огляду всіх визначних пам'яток Віторії можна розслабитися в одному з барів або кафе які зустрічаються буквально на кожному кроці і де можна скуштувати традиційні баскські страви. А одним з найбільш популярних ресторанів вважається Ель-Порталон розташований приміщенні колишнього постоялого двору побудованого ще в XV столітті.

Крім того міські околиці також не варто залишати без уваги наприклад обов'язково треба побувати в районі Ріоха-Алавеса який прославився виробництвом чудового вина.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND