Гайнберг

Гайнберг

Гайнберг - невелика курортна комуна з населенням близько півтори тисячі осіб розташована у Верхній Австрії на висоті 403 метри над рівнем моря.


До 1780 року Гайнберг входив до складу Баварського герцогства а після укладення Тешенського договору відійшов до австрійських володінь. Відразу після закінчення Другої Світової війни була висунута ідея обґрунтування тут термального курорту але для її втілення знадобилося понад 50 років. У 1974 році з пробуреної в пошуках нафти свердловини хлинула гаряча вода. Але тільки в 1996 році були знайдені гроші для будівництва термального комплексу який вже через 20 місяців прийняв своїх перших відвідувачів.


Архітектурною пам'яткою Гайнберга вважається замок Нойхаус, що височіє на гребені гори позаду ставка. У приміщеннях замку розташований інтернат, жителями якого є діти, які втратили батьків або постраждали від різного роду насильства.

У сусідньому селі в замку Мамлінг постійно проводяться заходи присвячені тим чи іншим подіям. У липні тут проходить африканський фестиваль. Понад 60 павільйонів пропонують відвідувачам скуштувати страви африканської національної кухні послухати народну музику взяти участь у стрибках на верблюдах. Для дітей готується окрема програма головною подією якої вважається курс гри на африканських барабанах.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND