Гавана - Сантьяго-де-Куба: як дістатися

Гавана - Сантьяго-де-Куба: як дістатися

Гавана і Сантьяго-де-Куба розташовані в протилежних кінцях країни. Ці міста можна порівняти і за величиною, і за ступенем популярності у мандрівників. На питання про те як дістатися з одного міста в інше можна дати кілька варіантів відповіді.


Можна виконати цей шлях в автомобілі. Час у дорозі складе близько одинадцяти годин вам потрібно буде подолати близько восьмисот шістдесяти кілометрів.


Інший варіант - літак. Мінімальний час у дорозі - трохи менше двох годин. Багато залежить від обраного авіарейсу.

Також можна скористатися поїздом або автобусом. Тоді ви будете в дорозі приблизно чотирнадцять або п'ятнадцять годин. Деякі туристи, які виконали цей шлях, радять віддати перевагу автобусу, оскільки не всі кубинські поїзди можуть порадувати пасажирів високим ступенем комфорту.

Що стосується розцінок то тут все очевидно: авіапереліт зрозуміло коштує значно дорожче ніж подорож в автобусі хоча перший з цих способів пересування і заощадить вам більше десяти годин. Але зате вибираючи повільніший транспорт ви зможете заощадити півсотні або навіть півтори сотні доларів. Що краще? Для різних випадків відповідь буде різною.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND