Гавана - Тринідад: як дістатися

Гавана - Тринідад: як дістатися

Гавана - одне з найбільш відвідуваних кубинських міст тут всю ніч не гаснуть вогні барів і дискотек. Але ті хто мріє побачити історичні пам'ятки нерідко воліють інші місця - наприклад Тринідад. Як дістатися від галасливої столиці до цього міста-музею? Існує як мінімум два варіанти.


Один з них - таксі. Причому з метою економії коштів краще скооперуватися з ще кількома пасажирами тоді поїздка обійдеться дешевше. Якщо ж фінансова сторона питання для вас не істотна то можете домовитися з водієм і поодинці.


Виїзд таких машин доставляють пасажирів з одного міста в інше зазвичай відбувається рано вранці. Але можна призначити й інший зручний для вас час. Дорога займе приблизно чотири години.

Можна виконати цей же шлях і на автобусі. У цьому випадку час у дорозі буде значно довшим - близько шести годин. Також враховуйте те, що кубинський громадський транспорт згідно з відгуками туристів не завжди чітко слідує встановленому розкладу. Втім такий спосіб пересування хоч і більш довгий може виявитися набагато економніше ніж таксі.

Також можна дістатися з одного міста в інше потягом.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND