Вибір додатка Drupal 7 для перегляду PDF-файлів

Вибір додатка Drupal 7 для перегляду PDF-файлів

Якщо у вас коли-небудь був клієнт, попросіть вас додати нову функцію на сайт компанії Drupal: показує PDF-файли у переглядачі. Якщо ви переглянете параметри на drupal.org, ви зрозумієте, що є досить багато варіантів для вибору.

Визначте, що ви хочете

Перший крок - визначити, що ви хочете. В цілому, це досить стандартні вимоги, які ви будете очікувати.


  • Можливість перегляду PDF-файлів у веб-переглядачі подібна до цього прикладу. Клієнт завантажуватиме PDF-файли інформаційного бюлетеня компанії, і відвідувачі зможуть легко їх прочитати.
  • Сайт є Drupal 7, тому додаток повинен відповідати цій основній версії. (Drupal 7 вже давно відсутній, тому, якщо розробник додатків ще не випустив версію Drupal 7, вони, ймовірно, не будуть.)
  • Ви також можете уникнути використання сторонніх послуг. Для відео ви можете з радістю опублікувати контент на YouTube або Vimeo, а потім розмістити його на сайті Drupal, але для PDF-файлів ми не думаємо, що можлива додаткова експозиція переважить потенційні клопоти, поломки і витрати.
  • Можливо, ви захочете зберегти додаток якомога легшим і конкретнішим. Можливо, ви шукаєте щось більш подібне до Colorbox, яке збільшує зображення для кращого перегляду, але залишається повністю незалежним від того, як ви вирішите керувати файлами зображень.
  • Як завжди, ми хочемо дотримуватися загальних рекомендацій щодо вибору модуля Drupal. В основному, виберіть модуль, який вже використовується кількома тисячами осіб (якщо можливо) деякий час, з мінімумом залежностей, який, здається, підтримується активним розробником, який планує продовжувати підтримувати проект в майбутньому і не вимагає ліцензійного збору.

Пошук на Drupal.org

З урахуванням цих цілей наступним кроком став простий пошук на Drupal.org. Час стрибнути в шарову яму додатка Goodness.

Сторінка «Порівняння» для додатків PDF

Моєю першою зупинкою була (або повинна була бути) ця сторінка: порівняння модулів перегляду PDF. У Drupal.org є відмінна традиція сторінок документації, в яких викладені плюси і мінуси різних модулів в одному просторі. Існує центральний список сторінок порівняння, але вони також розкидані по всьому сайту.

Сторінка порівняння PDF включала чотири модулі перегляду PDF. Ми розповімо про них тут, а також про декілька інших, які ми знайшли в результаті пошуку. Почнемо з кандидатів, яких вирішили пропустити.

Тепер давайте заглибимося особливо того, чому ці модулі працювали (або в основному не працювали) для цього проекту.

Google Viewer File Formatter

Google Viewer File Oneatter - це те, на що це схоже: спосіб використовувати Google Docs для вбудовування відображення файлів у вашу веб-сторінку. Хоча нам сподобалася універсальність Документів Google, однією з наших цілей було залишатися незалежним від будь-яких сторонніх сервісів.

Крім того, у цього модуля було менше 100 установок.


Ajax Document Viewer

Хоча «AJAX» є загальним терміном Javascript, Ajax Document Viewer, як виявилося, покладається на певну сторонню службу. Всього близько 100 установок. Рухаємося далі...

Скальд PDF

У Scald PDF було всього 40 установок, але нам довелося поглянути, так як він явно був частиною великого проекту під назвою (так) Scald. Як пояснюється на сторінці проекту Scald: «Scald - це інноваційний підхід до роботи з Media Atoms в Drupal».

Ця пропозиція підняла два величезних червоних прапорці: «інноваційний дубль» і слово «ЗМІ» в парі з «Атом». «Атом», очевидно, був перепрофільованим словом «річ», що зробило його червоним прапором саме по собі. Drupal має схильність до таких порожніх слів:вузол, сутність, особливість... Чим більш загальне слово, тим більш помітними можуть бути зміни.

Ви прочитаєте захоплені заяви про те, як Scald в основному винайшов способи обробки мультимедіа на своєму сайті.

Тепер правда в тому, що обробка Drupal Media може використовувати деякі винаходи. Scald не єдиний амбітний проект у цьому просторі.

Scald може бути наступними Переглядами. Це було б чудово. Але це також може бути порожнє програмне забезпечення з (маленьким) слідом зламаних сайтів, залишених плакати.

вести бій з тінню

Shadowbox нас здивував: він стверджував, що є єдиним рішенням для відображення всіх видів мультимедіа, від PDF до зображень і відео. Це було не так круто, як у Скальда, так як він зосередився б тільки на відображенні медіа, не вводячи абсолютно нових концепцій, таких як «Атом медіа». Але нам вже подобається Colorbox, як вже згадувалося.


Однак ми помітили (з внутрішнім стоном), що при більш ніж 16 000 установок Shadowbox може стати більш потужною альтернативою в тому ж просторі. Ми повинні були подивитися.

Модуль Shadowbox Drupal є переважно мостом до бібліотеки Javascript, Shadowbox.js, тому ми перевірили сайт бібліотеки. Там ми виявили дві причини рухатися далі:

  • Бібліотека вимагає плату за ліцензію для комерційного використання. Плата була досить розумною, але ми намагаємося уникати використання програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке не є безкоштовним.
  • Ретельний пошук часто запитаних запитань показує, що, на відміну від опису на сторінці додатка Drupal, PDF-файли не на 100% підтримуються бібліотекою Shadowbox. На жаль.

Два претенденти: «PDF» и «PDF Reader»

Виключивши все інше, ми прийшли до двох очевидних суперників:  PDF  и  PDF Reader

Ці два проекти мали ключову схожість:

  • У обох було майже 3000 установок, набагато більше, ніж у альтернатив (крім Shadowbox).
  • Обидва використовували одну і ту ж зовнішню бібліотеку Javascript, pdf.js.

А як щодо відмінностей?


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND