Квітка жіноче щастя: прикмети та забобони

Квітка жіноче щастя: прикмети та забобони

Прикмети і забобони про спатифіллум відомі багатьом людям. Білий колір бутону немов притягує щастя і удачу. Особливе значення має спатифіллюм для заміжніх і самотніх жінок.


Що символізує квітку

Згідно з прикметами, спатифіллум - квітка наречених. По-іншому його називають жіночим щастям. Існує легенда, яка говорить про весілля богині Астарти. У цей день вона подарувала схожу на серце білосніжну квітку простій земній дівчині. Відомо забобон, що спатифіллюм був наділений особливою чародійною властивістю. Якщо жінка з трепетом доглядає за рослиною, він зробить її щасливою.


Чи можна за прикметами тримати вдома спатифіллум

У природі спатифіллум росте в тропічних лісах біля річкових берегів. Він характеризується звуженим листям, які за зовнішнім виглядом нагадують меч. Це вічнозелена рослина, яка стосується сімейства ароїдних.

Цвітіння відзначається у весняно-осінній період. Бутон ховається між темним листям і немов прикритий білосніжним покривалом. Квітникарі зазначають, що бутон, який розпустився, нагадує каллу.

Популярність в якості домашньої рослини спатифіллюм набув через невибагливість, красу і приємний аромат. Перевагою також є різноманіття сортів.

Рослину корисно вирощувати в будинку або квартирі не тільки у зв'язку з прикметами і забобонами.

При дотриманні всіх правил жіноче щастя може зацвести вже через півроку після його посадки. Вважається хорошою прикметою, якщо розцвів спатифіллум. Примітно, що бутон може не опадати до півтора місяців. Через деякий час можна очікувати появу нових квіток. Зрізані квіти використовують у різних композиціях і букетах.

Жіноче щастя не любить сонячне світло. Однак при розміщенні в тіні рослина не зможе цвісти. Спатіфіллюм розташовують у захищеному від протягів і тінистому місці на північний захід. Саме цей напрямок за прикметами і забобонами відповідальний за любов.


Жіночому щастю не потрібні особливі умови для зростання. Для нього комфортна температура в межах 18-25 ° С. Добрива слід вносити в періоди цвітіння. Рослину розмножують за допомогою поділу кореневища. Після вкорінення корінців їх можна дарувати всім представницям, кому хотілося б побажати жіночого щастя.

Магічні властивості рослини

Спатифіллум приносить щастя і гармонію в будинок. Гарна квітка може вписатися в будь-який інтер'єр і принести в нього нотку урочистості, легкості та витонченості.

Жіноче щастя не тільки допомагає налагодити подружнє життя і запобігти зрадам. Спатифіллюм сприяє зміцненню відносин між батьками і дітьми, різними поколіннями в цілому. Сприятлива аура, створена спатифіллюмом, дозволяє домочадцятьом знаходити спільну мову та інтереси.

Спатифіллум допомагає впоратися з втратою або депресією. Незаміжнім жінкам рослина дозволяє знайти чоловіка. Це забобон збудеться, якщо спатифіллум буде подарований чоловіком-родичем або заміжньою сестрою. При самостійному придбанні спатифіллуму потрібно звертати увагу на такі правила:

  • купівля в так звані жіночі дні (середа, п'ятниця або субота);
  • квітку повинна продавати світловолоса і світлоглаза жінка;
  • потрібно заплатити більше реальної вартості і не брати здачу.

При недотриманні правил прикмета не спрацює.

Спатифіллум використовують для приманювання грошових коштів. З цією метою рослину ставлять у кімнаті, де зберігаються гроші. Під горщик потрібно покласти монету. Сухі кінчики листя і в'ядання спатифіллуму є прикметою погіршення матеріального становища. Рекомендується помістити в горщик купюру і присипати її землею. Найближчим часом положення має нормалізуватися.

Спатифіллум використовують у ритуалах на залучення любові. Необхідно налаштуватися на позитивні думки, акуратно зрізати бутон і попросити вибачення у нього. Потім потрібно повністю оголитися і повільно провести квіткою по різних частинах тіла, уявляючи собі кохану людину. І також можна звертатися до богині Астарти на зростаючий місяць (з четверга на п'ятницю).


Прикмети про квітку жіноче щастя для жінок

Жінкам подобається рослина не тільки через приємний зовнішній вигляд. При виборі квітки для вирощування будинку також орієнтуються на позитивні прикмети та забобони. Однак для того щоб хороші прикмети збулися, необхідно оточити спатифіллум турботою і достатньою увагою.

Згідно з забобонами, спатифіллум зміцнює любов між подружжям. Якщо пара вдихає аромат рослини, усуваються ревнощі, недовіра. Розміщений у спальні спатифіллум нормалізує інтимне життя, перешкоджає зрадам.

Якщо спатифіллум набуває округлу форму, можна очікувати додавання в сім'ї. Згідно з прикметами і забобонами, позитивна енергія зміцнює здоров'я вагітної, полегшує процес пологів.

Прикмета говорить, що жіноче щастя підходить для вирощування самотніми дівчатами. Вони стають ніжними і чарівними. Спатіфіллум допомагає знайти свій неповторний стиль і підвищити самооцінку.

Прикмети, до чого цвіте жіноче щастя

Якщо зацвіла квітка жіноче щастя, можна говорити про гарну прикмету. Коли синхронно розпускаються 2-3 квітки, це вказує на удачу для всіх членів сім'ї.


Прикмети, чому плаче квітка жіноче щастя

Іноді люди помилково перекладають назву рослини. Китайською мовою спатифіллум означає вдів "ї сльози. Саме тому зі спатифіллумом пов'язані прикмети і забобони для жінок.

Насправді, назва має грецьке походження. У дослівному перекладі спатифіллум - покривало і лист. У багатьох культурах вважається, що спатифіллюм дозволяє жінці позбутися туги і самотності.

Прикмети про спатифіллум за станом квітки

Спатифіллюм - це квітуча рослина. Якщо зацвіло жіноче щастя, вважають, що це хороша прикмета. Як правило, такий забобон передбачає позитивні зміни в житті, наприклад, виконання бажань, шлюб або зачаття.

З цвітінням поліпшується в будинку атмосфера:

  • йдуть сварки і розбіжності;
  • затихають суперечки;
  • забуваються негативні переживання.

Якщо спатифілюм довго не цвіте, можливо, він занадто глибоко посаджений, діаметр горщика не відповідає розміру.


Прикмети про квітку жіноче щастя для чоловіків

Існує забобон, що якщо чоловік дарує спатифіллум, він показує свої почуття. За допомогою стану рослини можна перевірити почуття обраниці. Якщо бутони спатифіллуму починають в'ядати - жіночий інтерес слабшає. Тривале цвітіння вказує на любов з боку обраниці.

Однак рослина більше підходить жінкам. Чоловіча вірність і щастя - антуріум. Ці рослини знаходяться в гармонії, доповнюючи один одного (як інь і янь).

Кому можна дарувати

Подарований спатифіллум приносить щастя. У зв'язку з чим його вважають відмінним подарунком не тільки для жінок, а й сімейних пар. Якщо спатифіллюм подаровано від чистого серця, він допомагає перемогти серйозне захворювання.

Де краще поставити рослину

У природі спатифіллюм росте в тропічних лісах Венесуели, Бразилії, Америки, Колумбії. Як оранжерейну квітку її почали використовувати в XIX столітті.

Спатифіллум бажано розташовувати в спальні. Необхідно також враховувати енергетику приміщення та достатню освітленість. Розташування біля ліжка сприяє одужанню і поліпшенню інтимних відносин.


Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Згідно з різними прикметами і забобонами, спатифіллум не можна назвати мужегоном. Він визволяє від самотності і заступає самотнім жінкам, які бажають здобути радість материнства. Щоб не збулися погані забобони, слід приділяти спатифіллюму достатньо уваги. Турбота включає не тільки звичайний догляд. З жіночим щастям слід розмовляти і ділитися секретами.

Жіноче щастя: відгуки про прикмети та забобони

Відгуки квітникарів ілюструють відомі прикмети і забобони.

Ув'язнення

Прикмети і забобони про спатифіллум досить поширені. Не дарма красиву рослину називають жіночим щастям. Щоб погані забобони не здійснилися, потрібно ретельно доглядати за спатифіллюмом.

Прикмети і забобони про кімнатну квітку спатифіллума, який ще називають «жіноче щастя»

Спатіфіллум - один з дивовижних і неповторних за красою домашніх квіток, який оточений безліччю прикмет і забобонів. Другу свою назву («жіноче щастя») він отримав невипадково.

Раніше цю квітку підносили в якості подарунка незаміжньою особливе або ж молодятам, оскільки вважалося, що з його допомогою можна знайти справжнє жіноче щастя.

Спатіфіллум здатний розкривати і посилювати жіночу привабливість, гармонізувати енергетику в будинку і налагоджувати відносини між домочадцями.

Але це ще далеко не все. Далі ми розповімо про головні прикмети і забобони, пов'язані з цією дивовижною домашньою рослиною.

Прикмети і забобони про спатифіллум

1. Якщо цю дивовижну рослину піднести як подарунок молодій особі, яка ще не була заміжня, то з появою першої квітки вона знайде свою половинку. Тільки є одна умова: дарувати його потрібно з щирими побажаннями любові та сімейного щастя.

2. Якщо подарувати цю квітку подружній парі з добрими побажаннями - це допоможе двом закоханим освіжити свої стосунки і вивести їх на новий рівень.

А ось якщо спатифіллум піднесе в якості подарунка хто-небудь з батьків подружжя, то, можливо, скоро в сім'ї буде довгоочікуване поповнення.

3. Якщо в будинку молодої дівчини зацвітає відразу ж сім квіток спатифіллуму - це означає, що скоро на її шляху зустрінеться сама що ні на є справжня любов.

4. Ця квітка перешкоджає появі подружніх прапорів, розпалює пристрасть між подружжям і оновлює почуття. Тільки в даному випадку «Жіноче щастя» потрібно тримати в спальній кімнаті.

5. Якщо ви придбали квітку, і він через час дав перший бутончик - обов'язково вдихніть його аромат і дайте відчути його всім членам сім'ї. Вважається, що вдихання запаху першої квітки приносить сімейне щастя, добробут і взаєморозуміння.

Після того, як квітка відцвіте, її необхідно акуратно зрізати і зберігати в невеликій, щільно закритій ємності.

6. Коли будете пересаджувати своє «жіноче щастя», обов'язково вимовте слова:

«Моя нова квітка знайшла свій новий дім, так і в моєму домі буде нове щастя».

7. При цвітінні спатифіллума його аромат необхідно вдихати як чоловікові, так і дружині. Це допомагає значно зміцнити відносини, зробити їх спокійними, гладкими і трепетними.

8. Якщо у вас ніяк не виходить зачати дитину - необхідно відправитися в магазин або на ринок і придбати квітучий спатифіллум. Чим більше квіток буде на рослині, тим швидше жінка зможе завагітніти.

9. Крім любовної сфери, ця домашня рослина допомагає і у фінансовій. Щоб знайти фінансову стабільність і зберегти сімейні заощадження, необхідно відірвати від спатифіллуму паросток, виростити його в окремому горщику і дочекатися його цвітіння.

Після того, як він відцвіте, потрібно зібрати всі квітки, підсушити їх і помістити в тканинний зелений мішечок. Цей мішечок треба зберігати разом із заощадженнями.

10. А ще ця рослина допомагає зберігати і відновлювати жіноче здоров'я. Необхідно відрізати найбільший листок спатифіллуму і на ніч прикласти його до проблемного місця, ретельно зафіксувавши його при цьому. Вранці потрібно зняти листок і закопати в землі.

Це лише мала частина того, що може «жіноче щастя». Ця унікальна квітка не просто привнесе у ваш будинок додатковий комфорт, але й допоможе подолати виникаючі життєвими проблемами.

Чому плаче квітка жіноче щастя?

ФОТКИ ПОГАНОЇ ЯКОСТІ, АЛЕ МОЖНА НЕОЗБРОЄНИМ ОКОМ ПОМІТИТИ КРАПЕЛЬКУ З КВІТКИ

поливаєш добре, ось і плачуть при погіршенні погоди, я коли за своїми нормально доглядала - так само було... тепер як у пустелі, жодної сльозини)))))))))))))

я в кольорах не розбираюся, але це цікаво однак)

у мене так само, нічого страшного немає тут

він цвіте, може це нектар типу?)

мама каже що це до зміни погоди.

а у мене квітка чоловіче щастя загинається ((

не знаю чому плаче, у мене він ще не зацвітав жодного разу з 8 березня, як мама подарувала, так зелений і варто... і в мене підсихають кінчики листя, я не знаю, що з ним.

Чому плаче квітка жіноче щастя

1Tempmsohtml1

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND